Haagse nieuwsfoto van de maand: Amalia op haar paard Mojito

DEN HAAG - null
Dagelijks worden er vele nieuwsfoto’s gemaakt, beelden welke een verhaal vangen en vertellen. In Haags Bakkie wordt elke eerste maandag van de maand een beeldbepalende Haagse nieuwsfoto van de afgelopen maand besproken met Edouard van Arem van ANP en Arjan Snijders van Beeld en Geluid Den Haag. De foto van deze maand is van prinses Amalia op haar paard Mojito.
[caption id="attachment_849042" align="alignnone" width="980"]
Prinses Amalia op haar paard Mojito. Foto: RVD / Martijn Beekman[/caption]
Een andere foto die tijdens het radioprogramma wordt besproken, is de foto van de aankomst van demissionair premier Mark Rutte en demissionair minister Hugo de Jonge bij het Catshuis in Den Haag.
[caption id="attachment_849045" align="alignnone" width="980"]
Demissionair minister-president Mark Rutte (VVD) en demissionair minister Hugo de Jonge van Volksgezondheid arriveren bij het Catshuis voor het overleg tussen voormalig ministers van het demissionair kabinet en deskundigen over het coronavirus. Foto: ANP / Marco de Swart[/caption]
De reden voor het bespreken van deze foto is het feit dat publieke figuren steeds vaker en meer worden bedreigd. Zo heeft Rutte zware beveiliging gekregen omdat hij wordt bedreigd, werd deze week bekend. Eerder kon hij als premier nog zonder zichtbare veiligheidsmaatregelen over straat in Den Haag.
[caption id="attachment_843182" align="alignnone" width="980"]
Demissionair premier Mark Rutte staat de pers te woord na overleg over de formatie | Foto: ANP[/caption]
Luister maandag rond 11.00 uur naar Haags Bakkie op Den Haag FM voor een gesprek met Edouard van Arem (ANP) en Arjan Snijders (Beeld en Geluid Den Haag)