Tijdelijke drempels Weimarstraat worden vervangen door permanente exemplaren

FBaIJtOXIAIWfzv
FBaIJtOXIAIWfzv
DEN HAAG - null
De tijdelijke drempels die waren aangelegd in de Weimarstraat worden vervangen door nieuwe, permanente exemplaren. Daarmee moet worden tegengegaan dat auto's te hard door de straat rijden. 'In de Weimarstraat wordt druk gewerkt aan de nieuwe drempels die de snelheid van auto’s gaat beteugelen',
(D66). 'Daarna gaan de tijdelijke, zwarte, drempels er uit, en dat is goed nieuws voor de fietsers!' De tijdelijke drempels zijn vorig jaar neergelegd op het wegdek om de snelheid van het verkeer terug te brengen en het gebied daarmee veiliger te maken.

💬 Neem contact op! Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht via het contactformulier!

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws en achtergronden uit Den Haag? Download onze app en ontvang notificaties bij belangrijk nieuws uit jouw stad!