Opnieuw twee arrestaties na dodelijke steekpartij Rijswijkseweg

DEN HAAG - null
Twee jongens zijn vandaag aangehouden in verband met de steekpartij op de Rijswijkseweg op 6 mei. Daarbij kwam de 17-jarige Myron om het leven. De twee aangehouden verdachten zijn een 16- jarige Hagenaar en een 18- jarige Delftenaar. In totaal zitten er nu zeven verdachten vast.
Het slachtoffer werd donderdag 6 mei rond 20.00 uur neergestoken. Hij zakte in elkaar op de stoep van een kleermaker. Hulpdiensten konden niets meer voor het slachtoffer doen.
.
Tekst gaat verder onder tweet.
https://twitter.com/POL_DenHaag/status/1407281234498183172
De dag na het incident werd bekend dat er door de politie
voor de dodelijke steekpartij: een 21-jarige man uit Delft, een 20-jarige Hagenaar en een 17-jarige Haagse. De laatste is inmiddels weer vrij en geen verdachte meer. Later werden twee Delftenaren (20 en 21 jaar oud) aangehouden. In België werd een 23-jarige Delftenaar aangehouden, die is inmiddels aan Nederland overgeleverd.
LEES OOK: