Coronavirus: 181 nieuwe besmettingen in Den Haag

DEN HAAG - null
In de afgelopen 24 uur zijn er in Den Haag 181 coronagevallen bijgekomen, dat is iets meer dan maandag (174) het geval was. Dat blijkt uit de cijfers van het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM). Met de nieuwe besmettingen stijgt het zevendaags gemiddelde naar 176 nieuwe besmettingen per dag.
Op dinsdag is er tot nog toe sprake van een ziekenhuisopname, maandag werden er zeven personen in het ziekenhuis opgenomen. In de afgelopen 24 uur werd er geen sterfgeval geregistreerd.
Landelijk is er een daling zichtbaar in het aantal nieuwe coronagevallen. Het RIVM telde tussen maandagochtend en dinsdagochtend 5636 positieve tests, 682 minder dan een dag eerder. Ook vergeleken met het gemiddelde van de afgelopen zeven dagen is het aantal nieuwe besmettingen lager. In de afgelopen week registreerde het RIVM gemiddeld 6572 besmettingen per etmaal.
Het aantal sterfgevallen door corona steeg het afgelopen etmaal met 49. Dat wil niet zeggen dat al deze mensen in de afgelopen 24 uur zijn overleden. Als een coronapatiënt overlijdt, wordt dit soms pas na een tijdje doorgegeven. Maandag werden 15 overlijdens geregistreerd.