IN BEELD: Den Haag geniet van warme lentezon

© Richard Mulder
DEN HAAG - Een wandeling maken of even jezelf neerzetten op een terrasje, op deze warme lentedag geniet Den Haag van de heerlijke temperatuur. Met een graad of 19 op de thermometer is dat dinsdag goed te doen.
Weer.nl spreekt van de eerste warme dag van het jaar omdat de temperatuur in het Zeeuwse Westdorpe werd gemeten tot 20,1 graden. Bij een temperatuur boven de 20 graden wordt er gesproken van een warme dag.
Normaliter valt die dag, gemiddeld genomen, in een van de eerste dagen van april. Het is nog geen officiële warme dag, daarvoor moet het kwik in De Bilt boven de 20 graden uitkomen.
Fotograaf Richard Mulder maakte een aantal foto's van Den Haag in de lentezon.
© Richard Mulder
© Richard Mulder
© Richard Mulder
© Richard Mulder

💬 Neem contact op! Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht via het contactformulier!

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws en achtergronden uit Den Haag? Download onze app en ontvang notificaties bij belangrijk nieuws uit jouw stad!