Hubertustunnel in beide richtingen dicht na aanrijding met slagboom

© Lieuwe van Slooten
DEN HAAG - De Hubertustunnel is sinds donderdagavond in beide richtingen dicht. Er was sprake van een technische storing in de tunnel. Daardoor ging de slagboom dicht, maar vervolgens reed er een automobilist op de slagboom. Daardoor is de tunnel nu nog steeds afgesloten. Het is niet bekend hoelang de tunnel dicht blijft.
De gemeente laat weten dat er donderdagavond technische storingen waren in de Hubertustunnel, Koningstunnel en de Victory Boogie Woogietunnel. De laatste twee tunnels zijn inmiddels weer open. De Hubertustunnel is nog in beide richtingen dicht.
De tunnel is al sinds donderdagavond 20.00 uur dicht. Daardoor stonden er vrijdagochtend lange files in de stad.

Omleiding

Automobilisten moeten omrijden. Verkeer richting Scheveningen wordt omgeleid via de Oude Waalsdorperweg - Waalsdorperweg - Oostduinlaan - Carel van Bylandtlaan - Raamweg.
Verkeer richting Wassenaar wordt omgeleid via de Raamweg. U kunt hier de ANWB-borden volgen.

💬 Neem contact op! Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht via het contactformulier!

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws en achtergronden uit Den Haag? Download onze app en ontvang notificaties bij belangrijk nieuws uit jouw stad!