Prins Clausplein ook dit weekend dicht voor werkzaamheden

© Google Maps
DEN HAAG - Ook dit weekend wordt er gewerkt aan het prins Clausplein. Daarom is van vrijdag 16 september 20.00 uur tot en met zondag 18 september 11.00 uur de weg afgesloten voor het verkeer.
Het komend weekend is nodig om het eerste deel van de werkzaamheden af te maken. Al het autoverkeer wat de stad uit wil kan dan geen gebruik maken van de weg en zal moeten omrijden via Leidschendam (richting Amsterdam) of de Binckhorst (richting Rotterdam).
Omleidingskaart Prins Clausplein A12
Omleidingskaart Prins Clausplein A12 © Rijkswaterstaat

Reserveweekend

Dit weekend is het vierde weekend op rij dat het Prins Clausplein afgesloten zal zijn, in de afgelopen weken werd er al onderhoud uitgevoerd. Het derde weekend van september was ingeboekt als reserveweekend voor de werkzaamheden.

Vaker gesloten voor onderhoud

Omdat er groot onderhoud wordt gepleegd aan het Prins Clausplein zal de weg nog twee keer drie weekenden gesloten zijn. Het is nog niet bekend wanneer dat zal zijn.

💬 Neem contact op! Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht via het contactformulier!

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws en achtergronden uit Den Haag? Download onze app en ontvang notificaties bij belangrijk nieuws uit jouw stad!