Richard de Mos in geelgroene limousine naar Rotterdamse rechtbank voor corruptiezaak

DEN HAAG - Meer dan drie jaar na een inval in het stadhuis vanwege mogelijke corruptie komen de hoofdrolspelers voor de rechter. Oud-wethouders Richard de Mos en Rachid Guernaoui worden ervan verdacht dat ze zich hebben laten omkopen. Ze zouden ondernemers hebben geholpen in ruil voor donaties aan hun partij, Hart voor Den Haag. Zelf zeggen ze dat ze onschuldig zijn.
In de Rotterdamse Rechtbank begint om 9.30 uur de feitenbehandeling. De rechtbank kan dan vragen stellen aan de verdachten, zij hoeven geen antwoorden te geven en mogen zich beroepen op hun zwijgrecht.
De Mos is maandagochtend in stijl naar de rechtbank gegaan, Omroep West zag hem vanochtend vertrekken in een geelgroene limousine, met partijlogo's erop. Ook supporters van De Mos zijn naar Rotterdam gegaan, vanaf de Kalvermarkt vertrok een bus vol sympathisanten naar Rotterdam.
