Kogelgat in voorruit geparkeerde auto Wateringse Veld, politie doet onderzoek

© Regio 15
DEN HAAG - Op de Santiagosingel in Wateringse Veld wordt maandag onderzoek gedaan na een schietincident. Op foto's van calamiteitenwebsite Regio 15 is te zien dat er een kogelgat zit in de ruit een geparkeerd staande auto.
Een politiewoordvoerder laat aan omroep West weten dat het nog onduidelijk is wat er precies is gebeurd. Er wordt onderzoek gedaan. Een deel van de straat is daarom afgezet. De politie vraagt getuigen om zich te melden.
'Voor even hou ik de kinderen in huis', reageert PvdA-raadslid Mairan Sewtahal. 'Zoiets verwacht je echt niet in zo een buurt.'

💬 Neem contact op! Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht via het contactformulier!

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws en achtergronden uit Den Haag? Download onze app en ontvang notificaties bij belangrijk nieuws uit jouw stad!