Vrouw (27) gewond na steekpartij Ypenburg, dader wordt nog gezocht

DEN HAAG - Een 27-jarige vrouw is maandagavond gewond geraakt na een steekpartij aan de Singel in Den Haag. De politie doet onderzoek. Naar de dader wordt nog gezocht.
De vrouw uit Nootdorp werd rond 19.40 uur gestoken. Volgens de politie liep een ruzie tussen twee vrouwen vermoedelijk uit de hand. Daarbij zou zijn geslagen en de een zou de ander vervolgens hebben gestoken. 'Een omstander wist tijdens de vechtpartij in te grijpen waardoor mogelijk erger letsel is voorkomen.'
Het slachtoffer is na de steekpartij overgebracht naar het ziekenhuis. De verdachte is gevlucht. De twee vrouwen zouden bekenden van elkaar zijn geweest. De politie heeft de verdachte nog niet kunnen aanhouden. Ze vraagt getuigen om zich te melden.