Twee Hagenaars (27 en 53) aangehouden in onderzoek naar drugshandel

Beeld ter illustratie
Beeld ter illustratie © Politie.nl
DEN HAAG - Twee mannen uit Den Haag zijn aangehouden voor het handelen in verdovende middelen. De politie kon de twee verdachten (27 en 53) dinsdag in hun woningen aanhouden.
Het tweetal is aangehouden in een onderzoek naar verdovende middelen. Er is niet bekendgemaakt waar de twee precies zijn aangehouden. Ook is niet duidelijk om wat voor drugs het gaat. Een woordvoerder van de politie laat weten niet meer informatie te kunnen geven.

💬 Neem contact op! Heb jij een tip of opmerking voor de redactie? Stuur ons een bericht via het contactformulier!

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws en achtergronden uit Den Haag? Download onze app en ontvang notificaties bij belangrijk nieuws uit jouw stad!