Vijf verdachten opgepakt na schietpartij op het Sterrenoord

DEN HAAG - De politie heeft vijf verdachten aangehouden na een schietpartij in Bouwlust en Vredelust, zaterdagavond.
Buurtbewoners belden zaterdagavond kort na 22.00 uur het alarmnummer omdat zij mogelijk schoten hadden gehoord op het Sterrenoord. Toen agenten daar arriveerden, vonden ze geen slachtoffer. Wel werden kort daarna drie mensen opgepakt.
Later op de avond viel een arrestatieteam van de politie een appartement binnen aan de Vrederustlaan. Daar werden nog eens twee mensen aangehouden.
Ruzie
De verdachten zijn twee Hagenaars van 28 en 23 jaar oud en drie mannen zonder vaste woon- of verblijfplaats van 36, 24 en 22 jaar oud. Alle vijf zitten ze vast en worden verhoord door de politie.
De politie onderzoekt nog wat er precies is gebeurd, maar zegt dat er wellicht een ruzie aan de schietpartij vooraf ging.